X
X

Temalar

Opencart E-ticaret Sistemi

Opencart E-ticaret Sistemi

2.500
Wordpress Web Tasarım

Wordpress Web Tasarım

1.000
KURUMSAL

KURUMSAL

5.000
PROFESYONEL

PROFESYONEL

2.500
BAŞLANGIÇ

BAŞLANGIÇ

500

Ekonomik Fiyat

Yedekleme Seçenekleri

7/24 Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Evet. Hizmet aldığınız periyotlar dahilinde yenilenen tüm paketler için ödeme yapmanız gerekmektedir.

Web site yönetimi nedir?

İşletmeniz veya kişisel web sitenizin uzman ekibimiz tarafından yönetilmesidir. Siteleriniz üzerinde yapılan tüm işlemler sizin bilginiz dahilinde ve izninize tabi olarak gerçekleşmektedir ve düzenli olarak raporlanmaktadır.

Sosyal medya yönetimi nedir?

İşletme veya kişisel sosyal medya hesaplarınızın uzman ekibimiz tarafından yönetilmesidir. Hesaplarınız üzerinde yapılan tüm işlemler sizin bilginiz dahilinde ve izninize tabi olarak gerçekleşmektedir ve düzenli olarak raporlanmaktadır.

Kurulum yapıyor musunuz?

Tüm kurulum işlemleri satın almış olduğunuz paketler kapsamında bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Logo tasarımlarını beğenmezsem ne olur?

Siparişiniz ile birlikte talep etmiş olduğunuz tasarım örnekleri ile kullanılacak şekil, renk, obje vb bilgileri eksiksiz olarak bildirmeniz gerekiyor. Seçmiş olduğunuz paket kapsamında revize hakkınız bulunmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hosting Billing Software by WISECP
Top