X
X

Google Adwords Danışmanlığı

AnasayfaYazılarReklam & TanıtımGoogle Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı

Google adwords nedir? Sizlere biraz bu konudan bahsedelim. ”Adwords danışmanlığı” son yıllarda oldukca popüler bir arama terimi olmuştur.Adwords google arama motorunun kendi bünyesinde vermiş olduğu bir reklam hizmetidir.İşletmeniz ile ilgili anahtar kelimelerinize reklam vererek satışlarınızı artırabilir veya yazmış olduğunuz bir makalenizi reklamlayarak herkese duyurmaya çalışabilirsiniz.Hedefleyeceğiniz doğru kişiler ile ürünlerinizi yazılarınız ulaştırarak müthiş bir geri dönüşüm veya kazançlar elde edebilirsiniz.

Google Reklam

Google reklam artık her işletmenin internet dünyasında ihtiyaç duyduğu bir hale bürünmüştür.Bu google reklamı en iyi nasıl kullanabileceğimize gelirsek bu reklam ağını en güzel google adwords uzmanları ile kullanabilirsiniz.İnternetteki bir reklamınız doğru hedef kitleye ulaştığı takdirde muhakkak sizler ile irtibata geçilecektir.

Tabiki her yerde olduğu gibi burada da yüksek rekabetler vardır.Sizlerin anahtar kelimesi doğal arama sonuçları ile başarılı olamıyorsa burada ilk etapda muhakkak google Ads yani diğer adı ile google adwords kullanmalısınız.

Google Reklam Fiyatları

Google reklam fiyatları neye göre belirlenmektedir.Sizlerden gelen talep doğrultusunda ilgili anahtar kelime incelemesi gerçekleştirilir.Eğer rekabet yüksek ise anahtar kelime tıklama oranı (TO) da yüksek fiyattadır. Buda bu anahtar kelimeyi görüp sitenize gelecek kişiler için tıklama başı maliyet demek.Kısacası rekabet yüksek ise yüksek maliyet, düşük ise düşük maliyet sizleri karşılaycaktır.

Google Adwords Danışmanlığı ile Bizler Neler Yapıyoruz?

*Tanışma süreci ile beraber ufak bir toplantı

*Fiyatlarımız hakkında bilgi ve teklif verme

*Siteniz ile alakalı bir analiz

*(ux) kullanıcı deneyimi değerlendirmesi

*Adwords hesabı açılımı

*Anahtar kelimelerinizin analizi

*Reklamlarınızın hazırlanması

*Ziyaretçiler için en uygun açılış sayfasına yönlendirme işlemleri

*Reklam optimizasyonu

*Raporlama

İşinizi internete taşımak demek tıpkı en işlek bir cadde de bir dükkanınızın olması gibidir.Bunun için her ne olursa olsun dijital dünyada bir işletme muhakkak kendine bir yer edinmelidir.Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her zaman yanınızdayız.Bizlere telefon veya mail yolu ile her zaman ulaşabilirsiniz.


Hosting Billing Software by WISECP
Top